Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Holy Blood Berry (BB)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Holy Blood Berry
Headless


Založen: 07. 04. 2020
Příspěvky: 3
Bydliště: Sheffield

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2020 2:53 am    Předmět: Holy Blood Berry (BB) Odpovědět s citátem

Toho dne bylo venku velice nepříznivé počasí, avšak to jen utvrdilo statečnou Holy Blood Berry v tom, že by měla své kroky směřovat dál správným směrem, tam kam jí to neodvratně táhlo, do sídla Spolku, společenství, které prověřil sám čas. Společenství, které je dost možná i poslední legendární guildou ve světě Temného Ráje, kde vládne přátelská nálada, tam kde jsou stále lidé zásadoví a čestní.

*rozhlédla se kolem dokola a zamumlala si pro sebe*

"V tomto světě je tak málo dobrého, že za to stojí bojovat do posledního dechu"

*zamyšleně se mračí*
"Lidé si neváží své svobody, jsou na sebe zlí a neslušní"

*zakroutila hlavou a raději si povolila karabinu na pouzdru její těžké kuše*
"Síly musí být vyrovnané... vidím jak ty lidi zlo a sobeckost táhnou do záhuby"
"Nemohu to dál přehlížet a nic nedělat, ale nemá smysl je zkoušet změnit"

*Pohladila koně po hřívě a zašeptala mu něco do ucha v prastaré Elfštině*
*Jak sesedala z bojového mustanga před sídlem společenství Spolku v Jhelomu, svitl jí v očích plamínek naděje*

"Nezbývá než zkusit zaklepat na dveře, třeba zde najdu novou rodinu a pochopení, třeba si někdo z nich pamatuje na moje rodiče, pravda, už to musí být starší generace vysloužilých hrdinů, ale ano, museli znát společenství Camarilly"

*Zhluboka se nadechla a velice zlehka zaklepala na dveře guildy*

*Ustarané vrásky se jí srovnaly s přátelským úsměvem*
*Čeká kdo jí přijde uvítat ve dveřích, vypadá trochu unaveně*

-----------------------------------------------------------------------------------

Zdravím Vás, jmenuju se Arne, je mi 35 let, žiju v Sheffieldu a hraju na serveru Dark Paradise něco kolem 15cti-16cti let. Můj příběh je pestrý a poměrně dobrodružný, všechno to začalo kdysi dávno ve staré dobré Camarille.
Pokusím se Vám o sobě říct více, výřečnost mi určitě nechybí.

Jako první to byla guilda Camarilla, je to vlastně důvod proč jsem začal hrát na Dark Paradise, protože byla jako jediná na serveru pure RP a pure vampire a přesně o to mi šlo. Byli i větší a mocnější guildy, nicméně já si vybral společenství takové, které odráželo můj vlastní charakter. Tehdy se začal psát poměrně dlouhý a ne zcela zajímavý příběh upíra Lestatte. Ten příběh trval dlouhé roky a ten upír poznal mnoho jiných dobrodruhů na cestách (mnohým z Vás něco řekne jméno Pokywolf, Freek, Cronos/Thanos), těm slušným nebo slabším zpravidla pomohl, někomu jednou, jinému nesčetněkrát.

Další v rodině přibyla rangerka, potomek temných elfů Blood Berry. Lidé ji měli rádi, ale říkalo se o ní že je ze společenství upírů a že dokonce může být jednou z nich. Jak málo toho lidé věděli o její podstatě. Měla dobré srdce a milovala zvířátka o které se starala jak nejlépe mohla. Bylo to její rozhodnutí odejít ze společenství, i samotní bohové zapoměli jakž k tomu vlastně byl důvod. Zatoulala se do guildy jménem Strangers, kde našla nové přátele. Spolu s Holly Word (Freek) tvořili určitý neporazitelný tým dvou hrdinů, co zachránili mnoho výprav před naprostým zánikem, hluboko hluboko v těch nejtemnějších jeskyních. Tam kde se až na opravdové vyjímky nikdo neopovážil vkročit.

Čas letěl rychle, v příbuzných této rodiny byl i nekromancer The Infamous, který našel zálibu v boji proti monstrům světa temného ráje a také mágyně Arcane Mystery, které nejvíce vyhovovalo proměnit se do dráčka a poletovat si světem. Ty doby byly velice dávno. Těžko si na ně někdo dnes vzpomene.

To co zaniklo se muselo i nutně vrátit, tak jako nám zákony kontinuity kážou. Na světě se znovu objevilo povědomé jméno, rangerka Holy Blood Berry, která podle všeho měla být přímým potomkem legendární Blood Berry, snad i lepší lovkyně než samotná BeBe. V její linii je také upír jména Carpe Noctem, který je potomkem upíra Lestatte, je to pravděpodobně jeho ztracený syn, z dob kdy Lestatte zešílel po tragické události v Elyseu, kdy byl celý svět zborcen krví a nebylo pro nikoho klidu ani bezpečí. Byl to Lestatte kdo to tehdy měl na svědomí, rozpoutal zlobu bohů na tento svět, jednoho dne se pak sebral a odešel do jeskyně Brujah ze které se dlouho nevracel. Říkalo se že tam už i zůstal, nakonec přišel pomoci lidem v boji proti temnému, proti prastarým upírům aby se udržela rovnováha. Mimo tuto linii jsou známá ještě dvě jména. Rytíř bez dané specializace Game Over Bro, který toho moc v bojích ještě nezažil a také mladý upír The Vampire King, kterého příběh se teprve píše. Je pravděpodobné že se brzy přidá do klanu upírů Tremere.

Velice rád Vám odpovím na Vaše otázky. Smile
_________________
Holy Blood Berry - Sharpshooter Ranger
Carpe Noctem - Gangrel Vampire
The Vampire King - Vampire (future Tremere)
Game Over Bro - Warrior (future Destroyer)

"You are only as strong as your weakest link."


Naposledy upravil Holy Blood Berry dne út duben 07, 2020 3:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2020 7:54 am    Předmět: Re: Holy Blood Berry (BB) Odpovědět s citátem

Vítám tě, pěkná přihláška, tak snad se brzo uvidíme na nějaké výpravě. Jinak znal jsem Thanose/Cronose.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomCatus
Mummy


Založen: 17. 08. 2017
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2020 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prihlaska je fakt luxusni. Tak uz jenom se trosku spoznat ve svete temneho raje a jeho kobkach Wink
_________________
TomCatus (gangrel)
Lonewolf Jr. (druid)
Vitoslav (ostrostrelec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nildor
Ettin


Založen: 02. 12. 2019
Příspěvky: 23
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2020 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Carmalii si spominam este za cias DoHRu, na ich clenov uz bohuzial ne.
Ale ja som za. Tak ako mnoho z nas zacalo hrat daaavno, potom to stopli a zas sa vracame do tych istych dungov jak pred 15 rokmi Laughing (uznajte ze to je na zamyslenie Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milten
Lizardman


Založen: 04. 02. 2017
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2020 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vítej Blood Berry,

přihláška moc pěkná, trochu ve mě vyvolala vzpomínky na staré časy.
Zatím jsme se nikdy moc ve hře nepotkali (až na nějakej obchod), což se doufám, i přes mojí současnou (ne)aktivitu, brzy změní.

Ptáčkové šeptali, že Tvá poslední (jedna z posledních?) štací byla u MG. K tomu mi napadá jedna otázka - co tě vedlo k tomu je opustit a připojit se k nám? Aktivní stále jsou a na DP poměry se s nima, řekl bych, dá taky celkem vycházet. Smile

Jelikož si byl možná zvyklý na nějaký řád atd. z ostatních guild, ve smyslu nějakých guildovních hierarchií - guildovní rada, hierarchie členů apod. - tak momentálně u nás nic takovýho nenajdeš, je tu pár lidí, co se stará o nezbytnout "administrativu" a tím to hasne. Spoléháme se na to, že každej je dospělej, ví jak se má chovat a hru celkově moc nehrotíme.

Tak jen aby jsi tak nějak věděl dopředu, co očekávat. Smile
_________________
Lorcan (Gangrel)
Godfrey (Iškariot)
Leoric (Rytíř magie)
Uther Sunblade (Teutón)
Lancelin (Guardian)
Saruman Black (Necromancer)
Milten (Mage)
Hephaestus (Golem Master)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glum
Lizardman


Založen: 31. 07. 2016
Příspěvky: 233
Bydliště: Galanta

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2020 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj a vitaj,
takú peknú prihlášku nemôže podľa mňa napísať zlý človek,takže dúfam že sa čoskoro stretneme v nejakom dungeone.
_________________
Glum - guardian
Mithrandir - cleric
Jeremy - golem master
Petr V - gangrel
Mr.fail - vampír
Lisa - ostrostrelkyňa
Ratking - krysa
Darkman - shaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holy Blood Berry
Headless


Založen: 07. 04. 2020
Příspěvky: 3
Bydliště: Sheffield

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2020 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju Vám za naprosto epické přivítání, vážím si toho.

Abych se přesunul k otázce co já a můj odchod z MG.

Prošel jsem od Camarilly, po Strangers také Generation Progress kde jsme se skvěle sehráli a měli naprosto elitní partu lidí co spolu vycházeli naprosto skvěle, ať už v herním světě, tak i mimo něj. Potom co se nám povedl pokořit dungeon Despise 5, Despise 1+2+4 a obdobné masakry kde jsme strávili půl dne přežívání té nejtěžší kombinace PVM co na serveru je jsem skončil s hraním na pár let. Cca dva roky zpátky jsem se vrátil na Dark Paradise, podíval jsem se jak to vypadalo se seznamem guild. Camarilla zanikla, Strangers neaktivní, DoHR tak samo, Generation Progress smazaný i se všema členama. Tohle mě docela zaskočilo. Server jako takový o 20ti hráčích online. Chodil jsem prázdnýma městama kde sotva někoho potkáte. Nicméně přihlásil jsem se k Magic Generation, tehdy tam ještě bylo mnoho lidí které jsem znal dlouhé roky a i přes to že druhá půlka guildy byli pro mě neznámí lidé, neměl jsem praktivky na vybranou. Vytrénoval jsem si postavy, sehnal něco málo ekvipu a spotřebáků a přihlásil se. Do začátku mi Emp půjčil 100K a dal mi Rosewood Zostricha (kterého doteď mám :p) a Nait mi dal nějaké knížky na minor skilly. Tak jsme začali dungovat. O dva roky později mi bohužel došla trpělivost s určitýma členama co se neuměli chovat (dlouhodobě) nejen ke mě, ale prakticky k nikomu. Bohužel, pokud necháte pár shnilých jablek v koši s dobrýma, dřív nebo později z toho bude koš shnilých jablek. Hru hraju pro radost a v mém volném čase, který bohužel není nafukovací, nejsem fackovací panák ani hromosvod osobních problémů určitých hráčů. I přes to že opravdu nerad, odešel jsem z guildy po svém a nedal jsem ani lidem moc na vybranou jestli s tím souhlasí nebo ne. Mrzí mě to za pár lidí kterým tam budu opravdu chybět, ať už jako postavička na obrazovce se zeleným nápisem, nebo jako člověk. Bohužel, přes moje rozhodnutí vlak nejede. V žádném ohledu to neznamená že s nikým z nich nebudu už nikdy dungovat, jenom to je tak že jejich mapu neloguju a login jsem pro větší dobro zapoměl. Na jijch forum přístup nemám. Nemá ani smysl někoho jmenovat nebo kohokoliv obviňovat, každý máme své svědomí.

Nicméně to co je podstatné je co najdu u Vás a je dost pravděpodobné že mě to u Vás bude bavit, že si s lidma budu rozumět a hra nás spolu bude bavit.

Spolek a MG mají jen málo společného a já mám možná víc společného se Spolkem než s MG.

Dále, z jiných guild jsem si sice zvykl na určitou hierarchii, nicméně pro mě vždy byli všichni rovní, ať už jsem jim to dal najevo nebo ne. Samozřejmě že to neplatí v konzultaci PVM strategie na dungy, myslím tím obecně. Nedělám rozdíl v tom kdo má co na sobě a doma v truhle, to je nepodstatné. Jak dlouho kdo je u guildy (i když, je tam u mě větší signál toho že je třeba prokazovat úctu za loajalitu guildě). Pokud se domlouváte na vše bez nějakého sporadického úhlu pohledu toho kdo má jakou funkci, tak tím líp.
Budu rád když se na mě budete moci spolehnout. Férové chování ode mě můžete nejen očekávat, ale i vyžadovat. Jinak to se mnou po dobrém ani nejde. Je možné že pro Vás budu vitální posila a jednoho dne i další klíčový hráč.

*Usmál se*

Můžete dál pokračovat v otázkách. Pokud mne chcete pozvat na dungeon, stačí říct, řešil bych to klidně přes Caleba pokud dovolí. Budu se těšit.
_________________
Holy Blood Berry - Sharpshooter Ranger
Carpe Noctem - Gangrel Vampire
The Vampire King - Vampire (future Tremere)
Game Over Bro - Warrior (future Destroyer)

"You are only as strong as your weakest link."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caleb
Mirror Spider


Založen: 25. 11. 2014
Příspěvky: 451
Bydliště: Calebovo č. p. 1

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2020 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, dekuju ze si prihlasku napsal a doplnil i info o poslednim pusobeni.

To podstatne asi napsal Milten, opravdu v soucasne dobe a rekl bych poslednich par let fungujeme jen jako "bezpecny pristav" pro slusne "dospele" lidi, co si aspon v tom zakladnim shodneme. To bych asi za sebe shrnul do vety: "Hrajeme pro zabavu a ne pro to aby jsme kazili hru jinym a snazime se maximalne dodrzovat pravdila DP".
Urcite nejsme zadna dokonala utopisticka spolecnost a cekej rozdilne natury, povahy i vyjadrovani ale to bych rekl ze patri ke kazdemu spolecenstvi a prave na zaklade "dospele" tolerance rozdilu spolu fungujeme vcelku dobre.

Zadne ukolovani, questovani ani povine dungovani u nas nevladne a vse je na urovni dobrovolnych prispevku, ucasti. Jsme preci dospeli lide co maji uplne jine starosti v realnem zivote a zde travime relaxacni cas. Kazdy si najde svoji partu at uz na lowdungovani nebo se pripoji do trizneni na high / top dung, pripadne si soluje a jen vyuziva konfortu mapy kde neni sam ;].
_________________
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holy Blood Berry
Headless


Založen: 07. 04. 2020
Příspěvky: 3
Bydliště: Sheffield

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2020 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě je to naprosto v pořádku, čekám jak se vysloví další členové Spolku, můžete mi kdykoliv napsat na ICQ, které jsem tady zatím neuvedl (pardon).
Stačí jen napsat kdo jste ve hře ať mám přehled a pokud mě chcete testnout v dungeonu, budu velice rád. Už jsem delší dobu nikde nebyl. 720847725

Děkuju
_________________
Holy Blood Berry - Sharpshooter Ranger
Carpe Noctem - Gangrel Vampire
The Vampire King - Vampire (future Tremere)
Game Over Bro - Warrior (future Destroyer)

"You are only as strong as your weakest link."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bogy
Ettin


Založen: 22. 01. 2018
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2020 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau,

přihláška velice pěkná. Těším se až se potkáme v nějakém dungeonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.