Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Madmax new

 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Madmax
Headless


Založen: 26. 10. 2017
Příspěvky: 6
Bydliště: minoc stan

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2019 12:03 am    Předmět: Madmax new Odpovědět s citátem

Sedím v temném lese všude samá mlha, smutek a děsivé ticho. Nikde ani noha. Před lety tu bylo veselo, lidi tu pobíhali, děti se radovali, no nic tu nezbylo. Snad naleznu nějakého mužíčka, který mi dá naději, že nejsem na tomto světě poslední živá duše. Poví mi, že nás je více a je pro co žít. Bohužel plynou dny, týdny a roky a pořad nikdo nikde, pouze ticho a temnota, ale nevzdávám to a pořad věřím, že někde je trochu malého světla, které mi rozsvítí úsměv na tváří. Slunce zapadlo, ja nechávám v lese svůj vzkaz na kamenech a směr kterým putuji. Snad na mě někdo narazí. Dnes už se u tábořím mezi skalami je zima a studený vzduch fouká. Udělám si táborák a půjdu snít o naději …

Zdravím vás ve Spolek,
Dovolte mi se představit, jsem Madmax, na DPhraju už od roku 1999,hodně sem si tu zažil,dobrodružství, příjemnéchvíle, ale i ty špatné.
Hra je pro mě už spíš srdcová záležitost, postupem času tu ubylo hráčů, což mě mrzí, jelikož bych moc rád nadále aktivně hrál. Proto sem se rozhodl, s odstupem času, že zkusím štěstí u vás znovu. Moc rád bych se přidal právě k vám abychom si mohli užít víc zábavy ve hře. Můj cíl není kupit mamon, ale zahrát si, pobavit se a odreagovat se od reálu. Všichni potřebují nějak se odreagovat od reálného života.
Pro podání přihlášky dovaší gildy SPOLEK sem se rozhodl z důvodu, že vím, že tu jsou féroví lidi a mají chuť si zahrát Winka v neposlední radě kámoš a soused z Trinsicu - Eo.

Něco o mě v Reálu.
Jmenuju se Tomáš, jsem z Karlovarského kraje, žiju sám, je mi 30 let, pracuji jako skladník momentálně na pracovní neschopnosti, marodím dlouhodobě ze svými kyčlemi, které mi ztrpčují život, ale bojuju. Měl bych podstoupit operaci, snad to dopadne dobře. Mezi mé záliby patříuo, geocaching, moje auto a příroda.
ICQ: 286357100, Email: garia88@seznam.cz, Skype: hirosimanagasaki

Něco k historii na DP.
Býval sem v gildách, na začátku založení DPchvíli dokonce i u vás ve Spolku, pak jsem byl +S+, DOHR a nakonec sem byl v UNICORN hodně let. Míval sem tyto postavy Madmax-ranger, Sauron-mage, Kousek-cleric, Kladivko-craft. Teď mám nové postavy, jelikož staré jsou ztracené, mé nové aktívní postavy jsou Dcera Kladivka-craft, KralArtus-warrior, RedOfRaven-necromancer, LancelotFrenc-cleric, OfMagic a OfMerlin-mage, DrMadmax-ranger, Quinivery-paladin, Black Evil-vampire (míchačka). Specializace mam hotové na WarrioroviKralArtus – Destroyera na Craftovi Dcera Kladivka – Golem Master. PK nemám, kazí a ztrpčujíjejími prasárnami ostatním hru a zábavu.
Tak snad se má přihláška bude líbitvíc než naposled. Doufám, že budu mít možnost se vám představit i ve hře a možná imezi vás zapadnout. Budu se těšit na spoluprací a herní zábavu.

Cokoliv by vás zajímalo, rad odpovím na otázky a zůstávám s pozdravem
Madmax
_________________
Zdravim vsechny bratry Madmax bavi me chodit dungy pomahat druhejm pokud je to v mich silach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-=Eo=-
Orc


Založen: 06. 03. 2018
Příspěvky: 168
Bydliště: Vesper, Jhelom

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2019 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Mado, som rad, ze si prepracoval svoju prihlasku a neoblomne si ju podal znova Smile Viem, ze situacia u nas, po incidente s hracom Osho, je aktualne dost konzervativna, ale musis mat trpezlivost a odhodlanie, ktoreho vysledkom bude, ze dostanes u nas sancu.

Akej postave by si sa chcel venovat/hrat ju najviac?

Aethan s tebou.
_________________
Eowen - Chcíplá dobrá víla
Trampala - Red Dwarf Vezeň
Pan Valdemar - Čo ja tebe skazal
Refleximus - Ochočovateľ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomCatus
Mummy


Založen: 17. 08. 2017
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2019 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musim rict, ze prihlaska pekna. Jak casto a v jakych casech cca hrajes?
Snad se brzy uvidime na nejake vyprave.
_________________
TomCatus (gangrel)
Lonewolf Jr. (druid)
Vitoslav (ostrostrelec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glum
Lizardman


Založen: 31. 07. 2016
Příspěvky: 233
Bydliště: Galanta

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2019 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
oceňujem že si troškui popracoval na druhej prihláške.Ja som za druhú šancu a preto dúfam ze sa v blízkej dobe stretneme na mape a niečo spolu zájdeme.
_________________
Glum - guardian
Mithrandir - cleric
Jeremy - golem master
Petr V - gangrel
Mr.fail - vampír
Lisa - ostrostrelkyňa
Ratking - krysa
Darkman - shaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Madmax
Headless


Založen: 26. 10. 2017
Příspěvky: 6
Bydliště: minoc stan

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2019 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Eo zdravím tě ve spolek

Chtěl bych ti říci že hraji jakoukoliv postavu nedělá mi to problém ale poslední dobou hodně hraju, Clerika, Wara Destroera, a nekromancera a moc se těším až si s vámi zahraji. Omlouvám se za s požděnou s pravičku ale svátky mi moc neumožnili vám napsat, cokoliv by tě ještě zajímalo velice rád zodpovím
Madmax


Ahoj TomeCatusi zdravím tě ve spolek

Moc děkuji že se ti líbí má nová přihláška, vynasnažil sem se a mohu říc čas mě momentálně khraní netíží snažím se tu byt. Skoro pořád akorát jak byli ty
svátky tak sem tu moc nebyl takže se předem, omlouvám že píši až teprve dnes. Jinak když není moc času a mam lítaní po doktorech tak tu jsem více na večer a nebo se sem dostanu po 10 hod večer je to jak kdy.
Budu se těšit na spolupráci v dungu a moc rad si brzy zahraju snad se co nejdříve střetneme.
Madmax


Ahoj Glume zdravím tě ve spolek

Velice moc ti děkuju za podporu mé přihlášky moc si toho vážím, moc se těším na prví a další a další setkaní, pěkného hraní zábavy a spolupráce a důležité spokojenosti všech.
z pozdravem
Madmax
_________________
Zdravim vsechny bratry Madmax bavi me chodit dungy pomahat druhejm pokud je to v mich silach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caleb
Mirror Spider


Založen: 25. 11. 2014
Příspěvky: 451
Bydliště: Calebovo č. p. 1

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2019 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, taky dekuji za prepracovani puvodni prihlasky ;].

Drzim ti palce at tu snama vydrzis a najdes tu co hledas.
Jako kazdeho zadatele i tebe poprosim i trpelivost s progresem u prijeti za Adepta, rekl bych ze od jiste doby to bude hlavne o dlouhodobejsi aktivite a tvem projevu na mape / ts / icq, proste jak k nam zapadnes ;].
_________________
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caleb
Mirror Spider


Založen: 25. 11. 2014
Příspěvky: 451
Bydliště: Calebovo č. p. 1

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2019 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uzavreno - Zadost zamitnuta.
_________________
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.