Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Blood Bowl

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4896
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 3:25 pm    Předmět: Blood Bowl Odpovědět s citátem

Nehrajete někdo Blood Bowl (v elektronické podobě)? Jsem čerstvým šťastným majitelem originálky (Blood Bowl: Legendary Edition) a začínám s tím.
Jsem nakloněný hře přímo přes Direct IP, ideálně však po netu (nutná originálka, 500 Kč).

Pro ty co nevědí, Blood Bowl je hra ze světa Warhammeru. Jde vlastně o jistou mutaci amerického fotbalu ve stylu šachů, kdy po herní ploše pohybujete svými hráči za účelem vítězství v zápase. Máte svůj tým (20 odlišných ras na výběr), hráči získávají zkušenosti a zlepšují se atd. Počítačové provedení je velmi věrné originálu. Jedna hra trvá cca 45-60 minut.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3123

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 4:02 pm    Předmět: Re: Blood Bowl Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
Nehrajete někdo Blood Bowl (v elektronické podobě)? Jsem čerstvým šťastným majitelem originálky (Blood Bowl: Legendary Edition) a začínám s tím.
Jsem nakloněný hře přímo přes Direct IP, ideálně však po netu (nutná originálka, 500 Kč).

Pro ty co nevědí, Blood Bowl je hra ze světa Warhammeru. Jde vlastně o jistou mutaci amerického fotbalu ve stylu šachů, kdy po herní ploše pohybujete svými hráči za účelem vítězství v zápase. Máte svůj tým (20 odlišných ras na výběr), hráči získávají zkušenosti a zlepšují se atd. Počítačové provedení je velmi věrné originálu. Jedna hra trvá cca 45-60 minut.


Hrál jsem, ale hodně rychle mě to omrzelo. HoMaM 3 by možná zlákalo víc lidí Wink
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1438
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak HOMAM3 považuji za takovou klasiku, ze bych si po siti i zahrál Smile

Jinak všem hodně úspěchů (nejen herních) v příštím roce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4896
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 6:05 pm    Předmět: Re: Blood Bowl Odpovědět s citátem

Leny-m napsal:
Hrál jsem, ale hodně rychle mě to omrzelo. HoMaM 3 by možná zlákalo víc lidí ;-)

Je potřeba dát tomu trošku trpělivosti a opravdu pochopit pravidla (včetně souvislostí, což si chce trošku zažít). Zároveň pak proti lidským hráčům to má úplně jiný rozměr než proti počítači (proti tomu je to nuda, protože počítač dělá/nedělá pořád stejné chyby, stejně riskuje atd.).
Výhoda Blood Bowlu oproti jiným tahovým hrám je v tom, že jedna hra netrvá příliš dlouho (tzn. lze si říct "jdem si zahrát" někdy večer a stačí hodinka času) a zároveň tu existuje jistý vývoj (možnost uspořádat turnaj, RPG prvky u týmu).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdysi jsem hrál s figurkami a to by mě asi lákalo víc, jak PC hra.. .-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4896
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilgerius napsal:
Kdysi jsem hrál s figurkami a to by mě asi lákalo víc, jak PC hra.. .-)

Nojo, to už je pro mě bohužel moc velkej krok spojenej s mnoha komplikacemi. A navíc pak asi celá hra trvá mnohem déle, že? (což není špatně, jen už to bohužel opět nesplňuje moje požadavky :o(
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stillwater
Arach


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1099
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi zaplesalo srdce, ze hrajete v Bloodovi fotbal s ustrelenyma hlavama ... a ono ne:/
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.