Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dovoz Nulmský

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Obchody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Salvakoor
Headless


Založen: 17. 05. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:29 am    Předmět: Dovoz Nulmský Odpovědět s citátem

Ježto míru srkze sňatek našeho mladého pána Velmíra Hromdrtě a jeho choti z králoství severského Hilde Knut dosaženo bylo, pověřen v tom panem vévodou Smyslem po veselí obecném z odvrácení války nyní bratrovražedné jsem, bych dvorům a ctnostným lidem Bretaňským stran jeho obchodu nabídnouti mohl.
_________________
Já i svět, máme mnoho žíl, já plné krve, on zas mytherilové, ty jeho jak ty moje vzácné, a proto se z nich kove.
Tu brnění to slušnosti štít, pro jeho i pro mne stojí se dnes bít.

Ro Oka Vlas
nadprospektor oborů rudných
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salvakoor
Headless


Založen: 17. 05. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A sice pan vévoda tůze si cení závazků kupčení svých , z čehož o udržení podmínek následujících kupující své prosí:

I. Každý takový, který by v držení zbožího Nulmských měl, či původu jeho materiálů z nich by odvozoval, musí jich užít pouze pro dobro obecné a na škodu pouze havěti škodné či lapkům a verběši podobné.

II. Každý takový, který by zbožího Nulmských prodati chtěl, smí tak učinit pouze osobě té, která splňuje podmínku první, za ceny shodné těm při kterých od pana vévody koupil, v čemž si opotřebení zohledniti může.

III. Každý takový, který by podmínek dvou výše uvedených porušil, sobě tak právo na kupčení s panem vévodou skrze osobu mojí zapomenouti může.

add. Doložka regulační. Pověřenci trhu moji, sami pousouditi musí, zda učinit obchodu s osobou tou či onou po zvážení reputace její a stavu skladů zboží našich.

Podepsán
Vévoda Smysl
místodržící Horní Hutě Nulmské
skriptor jeho veličenstva Jana Kamendrtě
rektor University Nulmské oboru hmotyzpytných


------------------------------------------------------

Z kterýchžto omezení plyne jednak zájem pana vévody na dobrotu užití a pověst z toho vyvěrající obchodů jeho, a jednak ceny příznivé vůči trhu zdejšímu pro nákupčí vhodné, jich by v tom zasloužení mělo.
_________________
Já i svět, máme mnoho žíl, já plné krve, on zas mytherilové, ty jeho jak ty moje vzácné, a proto se z nich kove.
Tu brnění to slušnosti štít, pro jeho i pro mne stojí se dnes bít.

Ro Oka Vlas
nadprospektor oborů rudných


Naposledy upravil Salvakoor dne út srpen 05, 2008 12:08 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salvakoor
Headless


Založen: 17. 05. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z dovozu kovů pak nabídka následující se činí:

I. Výrobky Veritové
kód:

- chainmail - zdarma


II. Výrobky Valoritové
kód:

- chainmail - zdarma


III. Výrobky Bloodrockové
kód:

- chainmail - 20K
- plate - 25K


IV. Výrobky Blackrockové
kód:

- plate - 100K


V. Výrobky Mytherilové
kód:

- plate - 200K


----------------------
A naposledy pak materiálů ceny jsou za 100 kusů, což je minimální odběr.
Ingoty Nulmské
kód:

- Verite - zdarma
- Valorite - zdarma
- Bloodrock - 15K
- Black rock - 60K
- Mytheril - 100K



Všech potom dle domluvy na komunikačních krystalu - 445772667 - u mne k dohledání.
S pozdravem
Ro Oka Vlas

_________________
Já i svět, máme mnoho žíl, já plné krve, on zas mytherilové, ty jeho jak ty moje vzácné, a proto se z nich kove.
Tu brnění to slušnosti štít, pro jeho i pro mne stojí se dnes bít.

Ro Oka Vlas
nadprospektor oborů rudných
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salvakoor
Headless


Založen: 17. 05. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z dobrotivosti pana vévody Smysla a tichosti trhů našich stávajících poklesů cenění zbožího nastalo se. Pamětivi buďte toho, že však zásobení naše omezení svoje má.
_________________
Já i svět, máme mnoho žíl, já plné krve, on zas mytherilové, ty jeho jak ty moje vzácné, a proto se z nich kove.
Tu brnění to slušnosti štít, pro jeho i pro mne stojí se dnes bít.

Ro Oka Vlas
nadprospektor oborů rudných
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Obchody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.