Spolek

8.2.2013

Konečně jsme našetřili na bránu k Majáku

V 19:18:14 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

14.6.2011

Za výrazného přispění našeho přítele Ackermana, jsme si mohli dovolit postavit poslední část toužené smyčky portů a to z Františkovy kovárny do Bizonovy kovárny. Samozdřejmě s vhodně sladěnou barvou vstupu.

V 7:45:06 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

23.5.2011

Vyštrachali jsme takřka poslední zásoby a získali sošky a peníze na postavení dalšího portu. Ten jsme nechali umístit od domečku z dolu, směrem do Františkovy kovárny.

V 18:46:34 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

13.1.2011

Podařilo se nám sehnat všechny věci na složení další sochy, která nám s Bizonem chyběla pro výstavbu další brány. Proto jsme neotáleli a poprosili bohy, zda by nám s prací pomohli.

Netrvalo dlouho a jeden z bohů se dostavil. Protože jsme ho pohostili asi málo, tak nám nachystal velikou hostinu, kde jsme nabrali síly pro tak náročný úkol.

Vše jsme zvládli výborně, kde nejvíce práce zabralo vybírání barevného odstínu portu. Konec portu jsme umístili do přízemí Toweru.

V 8:37:46 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

12.1.2011

Netrvalo dlouho a nechali jsme postavit trvalý port z přízemí Toweru do domečku u dolu.

V 9:20:43 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

1.1.2011

Dnes si Spolek splnil další ze svých cílů. Prvně od bohů členové získali Deed malého domečku, který umístili na vyhlídlé místečko.

Všem patří velký dík, kteří se i málem podíleli na splnění tohoto cíle.

V 16:49:46 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

22.12.2010

V brzkých ranních hodinách, se Madlen a Souillon vydali prozkoumávat temná zákoutí Wrongu. Poklad byl a nakonec se jim ho podařilo vyzvednout.

Poté se k nim přidal Hazim IVM a šli se podívat na zoubek drakovi sídlícímu v Quagmire 3. Ten však žádný poklad nestřežil.

V 13:55:18 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

13.12.2010

Madlen, Olaf a Souillon se vydali na průzkum Hytlothu. U Izaka zjisili, že jejich výbava nestačí na dojití a tak kopli domů. Posilnili se a vyrazili znovu za Evangelou, kterou tam potkali. Tentokát ve složení Madlen a Souillon. Snažili se jak mohli, cestou Santovi vzali z pokladu poukázku na vánoční stromeček, Evangele pomohli domů, za což získali Star Dust a v poslední místnosti pobili všechny Elder Demony. Nakonec zjistili, že poklad musí v truhle ponechat, protože si nevzali locpiky.

Bylo to o fous, Madlen zbylo jediné TMR. Přesto to stálo zato.

V 15:48:08 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

10.12.2010

Bizon s Františkem konečně dali dokupy všechny potřebné trofeje a následně části na složení sochy a tak tentokrát si to šel vyzkoušet i Bizon, který se zprvu tvářil nevěřícně, že to zvládne, avšak spolkovní duch ho vedl správnými kroky a výsledek byl neodvratný.

Další z důležitých soch je v držení spolkovních.

V 20:57:11 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

8.12.2010

Řady spolkovních adeptů rozšířila Madlen, která se již nějakou dobu s námi přátelila, pomáhala a nakonec se rozhodla s našim požehnáním k tomuto kroku.

Vítáme tě.

V 23:02:38 zapsal Zástupce Představeného Spolku František ml.

Novější ... Starší